sk en

Váš partner

v realitách

0948 757 959

Referencie 

Našou odmenou je, keď sa od klientov dozvieme, že nás kontaktovali na základe odporúčania ich známych, ktorí boli so službami našej realitnej kancelárie spokojný.Ďakujeme.

 

" Uvítal som, že v realitnej kancelárii Partners real, s.r.o. pracuje môj známy Ing. Uzík, čo som využil k predaju svojho pozemku na Pereši. S ním som sa okrem iného radil aj o stanovení výšky predajnej ceny a strategie predaja.Obchod prebehol rýchlo a bez problémov.Vrelo odporúčam.

Peter Juhás

 

" Vďaka Vašej RK sa mi podarilo predať murovanú chatu na Ružíne v čo som už nedúfal.Nevedel som ju predať pol roka a Vám p.Uzík sa to podarilo za 3 týždne.Ešte raz ďakujem.

Gabriel G.

 

Zároveň by som Vám touto cestou chcela poďakovať za spoluprácu pri kúpe bytu, za Vašu ochotu,prístup a profesionalitu.Prajem Vám veľa spokojných kllientov.

Zuzana P.,kúpa byt Humenská

 

Dlhší čas som zháňal 3izb.byt v širšom centre,prešiel som ponuky od viacerých real.kancelárií,avšak prístup maklérov mi pripadal málo profesionálny a všedný.P.Ing Uzík ma vzal na obhliadku bytu,stačilo mi podanie jeho ruky,jeho sprievodne slová,prontné reakcie a hned som vedel s kým mám tu česť.Pre byt som sa rozhodol prakticky okamžite.Celý servis     prebehol behom týždna,s čím som bol nadmieru spokojní.Pán Uzík je PAN PROFESIONAL,svoju prácu vykonava svedomito,nadčasovo a nenecháva nič na náhodu,v jeho obchode nevedomosť,náhoda,risk nemá miesto.Vrelo odporúčam.

p.Bernath,Dopastav s.r.o.,kúpa byt Vojenská 5

 

" Chcem sa poďakovať, aj touto cestou Ing. Uzíkovi za vysoko profesionálny a časovo rýchle zvládnutý obchod pri predaji a súčasne kúpe nehnuteľnosti. Oceňujem predovšetkým jeho korektný a ľudský prístup ku klientovi za každých okolností, jeho bravúrne komunikačné zručnosti a skvelú obchodnú stratégiu. Určite odporúčam využiť služby Partners Real,s.r.o.

Mgr.Kolaciová,predaj Muškatová,kúpa Považská

 

" Ďakujem Ing. Uzíkovi za rýchle a profesionálne služby.
Pri našom stretnutí som opísal parametre bytu o aký mám záujem a že nemám čas chodiť po bytoch pre pracovnú vyťaženosť a hneď prvý ktorý sme boli spolu pozrieť mi vyhovoval.Presne pochopil čo zháňam a nevláčil ma po bytoch.
Odporúčam každému.
Bc.Alexander Gulovič,bar manager Retro Cult Club 

 

" Dakujem velmi pekne panovi Uzikovi a Gazimu z realitnej kancelarie Partnersreal za expresny predaj pozemku bez nutnosti robit ustupky na cene. Ich praca bola rychla a v kazdej faze predaja som bol informovany o dalsich potrebnych krokoch. Po skusenostiach s inymi realitkami sa v buducnosti budem obracat len na nich. Dakujem.

Mgr. Scholz R., pozemok Barca

 

" Chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za spoluprácu a profesionálny prístup pri hľadaní a kúpe bytu podľa mojich predstáv. Presne takto by mala fungovať realitná kancelária, ktorej úlohou je previesť klienta celým procesom bez zbytočných stresov, s kvalitným právnym servisom, príjemným prístupom, ochotou kedykoľvek komunikovať a zodpovedať klientove otázky. Viem, na koho sa v budúcnosti v prípade potreby obrátiť. Prajem veľa úspechov :)

Mgr.Mamrillová , kúpa,3 izbový byt Lomená

 

" Chcem sa veľmi pekne poďakovať aj v mene mojich rodičov Vašej RK ale hlavne pánovi Gažimu za spoluprácu pri kúpe bytu pre mojich rodičov a za rýchle vybavenie všetkých náležitostí okolo predaja,vysokú profesionalitu a prístup.Ďakujem a želám veľa úspechov.

Karin S. , kúpa,3 izbový byt Lomená

 

" Perfektny pristup. Velmi rychlo najdeny idealny byt, presne podla mojich poziadaviek - nechodil som zbytocne po obhiadkach. Vdaka dobrym radam od p. Gaziho, vsetko prebehlo bez problemov. Odporucam sluzby tejto RK.

Vladimír H,kúpa 3 izb.byt Zombova

 

" S manželkou sme sa rozhodli pre kúpu bytu ale z prístupu realitných maklérov sme boli priam až zúfalí. Až pán Gaži svojím prístupom a trpezlivosťou zmenil náš názor. I v komplikovanejšej situácii nám dopomohli ku kúpe bytu a sme veľmi spokojní. Určite odporúčame služby tejto RK.

StanislavKrajňak,kúpa 1 izb.byt Jesenná

 

" Kúpa bytu nie je maličkosť, a ja by som sa chcela veľmi poďakovať Vašej realitnej kancelárii za profesionálny prístup ktorý ste počas celej spolupráce prezentovali. Ale najviac by som sa chcela poďakovať pánovi Gažimu, ktorý bol neskutočne trpezlivý a dvíhal telefón aj o desiatej.... :) Bola som úplne prekvapená ako rýchlo a bez problémov boli všetko schopní vyriešiť a som vážne rada že moja prvá skúsenosť na tomto poli dopadla tak pozitívne.
Ešte raz ďakujem :)

Ing.Konečná, kúpa byt Jazmínová

 

" Chcem sa poďakovať p. Gažimu za profesionálny, ale hlavne ľudský prístup pri kúpe môjho bytu. Celý predaj a preberanie bytu prebehlo bez komplikácií so všetkými náležitosťami, ktoré k tomu patria. Nemusíte sa báť opýtať na žiadnu otázku, pretože na každú dostanete odpoveď a vysvetlenie, čo je pri kúpe nehnuteľnosti to najpodstatnejšie.Všetky slová sú však zbytočné. Viete, dobrá realitná kancelária zamestnáva dobrých maklérov a p. Gaži patrí medzi dobrých maklérov. Ak váhate, tak neváhajte a využite jeho služby. Ešte raz ĎAKUJEM.

Martin O., kúpa byt Stierová

 

  " Dobrý den, chceme sa podakovat p.Gazimu za skvelú spoluprácu  pri predaji bytu. Predaj bytu prebehol velmi rýchlo vdaka profesionálnemu prístupu na úradoch, v banke a samozrejme voči nám. A tá rýchlosť pri vybavovaní na katastri nemala chybu...vrelo dakujeme!!! Aj zmluvy boli v poriadku, co nás presvedčilo o kvalite ich práce. Dakujeme a vrelo odporúčame.

Silvia Kolesárová, predaj bytu Stierová

 

 "  Po dlhom hladani a spolupracach s nie prilis spolahlivymi a doveryhodnymi maklermi sme natrafili na pana Gaziho. Myslim, ze sluzby tejto realitnej kancelarie su na urovni, co sme mali potvrdene aj z inych zdrojov. V casovej tiesni sme teda boli schopni dospiet ku kupe vlastnej nehnutelnosti. Dakujeme

Molčanovákúpa 3 izb byt Hemerková

 

  " Dobrý deň,chceli by sme sa veľmi pekne podakovať p.Gažimu, za výbornu spoluprácu pri predaji bytu.Tak,ako sme najprv mali obavy z predaja cez realitnu kanceláriu,tak môžem so spokojnosťou odporučiť tuto realitnu kancelariu Partnersreal.Vdaka p.Gažimu,jeho profesionálnemu  prístupu,všetko prebiehalo v poriadku,či už na úradoch v banke,na katastri i pri preberaní bytu.Dakujeme veľmi pekne aj za ľudsky prístup,tým, že nie sme Košičania,vedel všetko sklbiť tak aby aj časovo to bolo ok.Prajeme jemu,aj celému týmu ešte veľa záujemcov o ich flexibylne a promtne služby.

Mgr.Šoltýsová Jana , predaj byt Jesenná

 

" Vdaka mládencom z RK sa podarilo predať môj jednoizbak na Tatranskej v expresnom čase,za den.
Klobuk dole,ako sa s tým popasovali.

p.Kiss , predaj byt Tatranská

 

" So snúbenicou sme sa rozhodli kúpiť si vlastný byt. V nedeľu 18. októbra 2015 sme sa boli pozrieť na pár bytov a do oka nám padol hneď druhý v poradí. Okamžite po obhliadke som realitnému maklérovi, pánovi Bognárovi, povedal môj dojem a tiež predstavu o cene. Pán Bognár bol veľmi ústretový a dal mi slovo, že urobí maximum preto, aby sa moja predstava zrelaizovala a preberie to s predávajúcim bytu. O niekoľko hodín na to, hneď ráno v pondelok volal, že predávajúci súhlasí s mojim návrhom. Hneď na ďalší deň ráno sme už podpísali rezervačnú zmluvu a do stanoveného termínu vybavili všetky potrebné náležitosti okolo kúpy, financovania, administratívy a tiež rôznych drobných, ale dôležitých vecí, ktoré vás ako zákazníka nenapadnú. Oceňujem veľmi profesionálny, férový a transparentný prístup a veľkú vytrvalosť pána Bognára, aby sa všetky úrady a papierovačky stihli dokončiť do dohodnutého termínu a nakoniec boli všetky strany nadmieru spokojné. Pána Bognára si vážim a verím tomu, že ktokoľvek iný na jeho mieste, s menšou vytrvalosťou, by to nedokázal dotiahnuť do úspešného konca a preto som rád, že som natrafil naňho. Želám jemu i celej realitnej kancelárii veľa úspechov a mnoho takých spokojných klientov ako sme boli ja a druhá strana (predávajúci). Odporúčam. V prípade otázok a overenia mojich slov ma neváhajte kontaktovať.

Ing. Jozef AntolKúpa plne-zrekonštruovaného a nadštandardne vybaveného bytu v Košiciach

 

" S manželkou sme predávali byt na Ťahanovciach. Týmto ďakujem Ing.Róbertovi Bognárovi za pomoc s predajom. Veľmi profesionálny prístup, milý a úctivý. Žiadny nátlak na klienta, ako od iných maklérov k podpisu exkluzivity!!! Všetko sám vybavil, poriešil, dohodol čo nám vyhovovalo nakoľko sme pracovne vyťažení. Vrelo odporúčam a zároveň veľmi pekne ďakujem.

Erik Vencel , predaj byt Berlínska


" Vážim si ľudí pre ktorých je ústna dohoda ako písomná zmluva. Čo bolo povedané, bolo aj splnené.

Ing.Marcel Begala

" Rozhodol som sa kupiť si vlastný byt a osamostatniť sa.
Oslovil ma moj kamarát p. Bognár, že pracuje v realitke a že mi so všetkými vybavovačkami pomôže.
Nakoľko sa nevyznám v tejto oblasti, súhlasil som a dohodli sme sa že mi ukáže zopár bytov a ja si spomedzi nich vyberiem.
Jeho prístup a prácu hodnotím veľmi pozitívne, pretože hneď prvý byt, ktorý mi ukázal,
bol presne podľa mojich predstáv aj čo sa týka ceny, lokality, vybavenia bytu, proste som hľadal 
presne tento byt a on mi ho ukázal ako prvý,  Hneď na prvý krát presne pochopil čo hľadám,
nevláčil ma po zbytočných obhliadkach.  
Ihneď po obhliadke bytu som zložil zálohu a začal riešiť hypotéku. Všetko prebehlo veľmi promtne a rýchlo, 
začo som vďačný p. Bognárovi a tiež celému tímu PARTNERSREAL
za skvelú službu a pomoc pri kúpe mojho bytu. 
Vrelo odporúčam služby tejto RK každému, kto nemá čas a nervy na všetky papierovačky spojené s kúpou bytu a PARTNERSREAL prajem veľa takých spokojných klientov ako som ja.
Erik Harčár, kupa 2 izb. byt Kalinovská

 

" Touto cestou sa chcem poďakovať Vašej spoločnosti zastúpenej p. Bognárom za jeho preofesionálny prístup pri predaji 
nášho bytu na Furči. Jeho odborné znalosti, promptné riešenie návrhov, dochvíľnosť a ústretovosť nás milo prekvapili. 
Človek na svojom mieste. Ďakujeme.

Peter Horňanský,byt Furča, Kallinovská

 

" Touto cestou by som sa chcel poďakovať maklérovi Ing. Róbertovi Bognárovi za profesionálny predaj môjho bytu na Zombovej,ktorý predal počas mojej fyzickej neprítomnosti, kedže  pracujem v zahraníčí. Chcel by som vyzdvihnúť veľkú vytrvalosť p. Bognára, pretože celý predaj sme riešili cez internetovú komunikáciu,všetky detaily sme museli odkomunikovať cez email, za čo si zaslúžil môj obdiv. úplne všetko zariadil sám, všetky potrebné papiere a všetky úrady obehal úplne sám na základe splnomocnenia, ktoré som mu dal.V deň kedy som sa vrátil, už bolo všetko pripravené, stačilo len podpísať papiere. Všetko prebehlo veľmi rýchlo a bez akýchkoľvek problémov.Odporúčam služby p. Bognára každému, kto nemá čas riešiť všetky veci súvisiace s predajom bytu. Serióznosť, rýchlosť a kvalita tejto realitke nieje cudzia,pretože som to pocítil na vlastnej koži.Veľké ĎAKUJEM p. Bognárovi a PARTNERS REAL za pomoc pri predaji bytu a taktiež pri kúpe chaty v Kysaku.

Štefan Fogmeg ,predaj byt Zombova, kupa chaty

 

" Chcel by som sa podakovat p.Gazimu za jeho profesionalny pristup a ochotu pri kupe bytu.

Pagačár, kúpa 1 izb.bytu

 

" Váž. P. Ing. Bognár Róbert

V mojom mene a  mene mojich rodičov Vás pozdravujem,chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za spoluprácu , hlavne pružnosť, ústretovosť, flexibilitu, ochotu a trpezlivosť, čestnosť, určite Vás budem odporúčať aj ďalej, prajem Vám, aby sa Vám darilo v živote osobnom či pracovnom a myslím, že keď to človek robí s láskou tak to vidno a ľudia to cítia, ešte raz Vám ďakujem. S pozdravom Fľaková 

Fľaková,predaj  3 izb.byt Clementisova

 

" Dobry den, chcel by som sa velmi pekne podakovat p. Bognarovi za vybornu spolupracu pri predaji bytu na Michalovskej ulici. Predaj bytu prebehol rychlo a bez komplikacii. Pan Bognar bol velmi mily, flexibilny, ustretovy a profesionalny a taktiez nebol ziaden problem v banke a na katastri. Este raz velmi pekne dakujem a prajem Vam aj celej realitnej kancelarii vela uspechov. 
 Petrik ,predaj byt MIchalovská

 

" Dobry den,
rada by som sa velmi pekne podakovala Ing. Robertovi Bognarovi za jeho profesionalny, promptny a pozitivny pristup k praci. Dostala som jeho vizitku od znameho s dotazom, ze "tento pan mi urcite najde byt do 2 tyzdnov". Nakoniec mi p. Bognar nasiel byt do 1 tyzdna podla mojich predstav. Pri obhliadkach bytov som dostala presne informacie, ktore som potrebovala ohladne bytu vediet. Podrobne mi vysvetlil aj postup, ktory nasleduje po vybere bytu a podpisani zmluvy. 
Zaroven mu chcem podakovat, ze bol pri kazdom jednom kroku aj po podpisani zmluvy a pri preberani bytu, aj ked to bolo ulohou inej realitnej kancelarie, ktora mala tento byt v ponuke. Urcite jeho kontakt posuniem dalej znamym, ktori hladaju alebo predavaju byt. Tento Pán by mohol byt vzorom pre ostatnych realitnych maklerov.

Este raz velka vdaka za obrovsku pomoc.

Kucová Lucia , 1 izb byt predaj Maurerova

 

" Dobry den chcela by som sa podakovat p.Bognarovi za spolupracu a ochotu pri predaji bytu na Bukurestskej ulici pan Bognar bol velmi mily a ochotny  urcite budem dalej odporucat rk Partners Real dakujem este raz

Lenka K., 3 izb.byt predaj Bukureská

 

Dobrý deň, chceli by sme sa podakovať p.Bognárovi za spoluprácu pri predaji nášho bytu na furči. Aj ked sme ho predávali cez inú realitnú kanceláriu. Ktorá spolupracovala s p.Bognárom, veľmi milý a ochotný maklér. Profesionálny prístup atd, Odporúčam spoluprácu s ním, pri predaji akej koľvek nehnuteľnosti. S pozdravom Kortvély

Kortvély,1 izb byt Maurerova predaj

 

Touto cestou by som sa chcela poďakovať maklérovi Ing. Róbertovi Bognárovi za profesionálny predaj môjho bytu na Jesennej ulici,ktorý predal počas mojej fyzickej neprítomnosti, kedže  žijem v zahraničí. Chcela by som sa poďakovať za to, že byt sa predal za rekordný čas(  čo som ani nedúfala ), a aj za to, že celý predaj sme riešili cez internetovú komunikáciu a cez moju sestru :) Všetko prebehlo veľmi rýchlo a bez problémov. Bola som veľmi spokojná. Ešte raz ĎAKUJEM :) :) Prajem veľa úspechov p. Bognárovi.

Bodáková P.,

 

Dobrý deň, rád by som sa poďakoval pánu Bognárovi za jeho prácu, ktorej výsledkom bola v mojom prípade kúpa vysnívaného bytu. Dostal som sa k nemu po odporúčaní mojich známych, ktorí už v minulosti využili jeho služby a boli spokojní. Už pri prvom kontakte som vedel, že je to ten správny človek, ktorému môžem zveriť moje požiadavky na nové bývanie. Jeho sľuby, že sa pokúsi urobiť maximum aj keď moje podmienky boli ťažké, neostali len slovami. 
Neúnavne hľadal ten najvhodnejší byt podľa mojich zadaných parametrov, bol so mnou v maximálnom kontakte, volal mi každú chvíľu, stále prichádzali nové e-maily s jeho ponukami. Chodiť s ním na obhliadky sa stalo príjemne stráveným časom, pretože okrem toho, že je to profesionál v tejto oblasti, je aj skvelým, ústretovým človekom, ktorý sa snaží do všetkého zahrnúť aj trošku ľudskosti. No a potom, keď sme konečne našli ten pravý, postaral sa aj o všetky papierovačky a zmluvy a zabezpečil najvýhodnejšie financovanie. Keby som mal toto všetko absolvovať sám bez pomoci Partners real, určite by som sa zbláznil! Namiesto toho môj pracovný aj osobný život mohol pokračovať ďalej, kým pán Ing. Bognár sa postaral o všetko ostatné. Ešte raz ďakujem p. Ing. Bognárovi a vrelo podávam referencie každému, kto sníva o predaji alebo kúpe bytu rýchlo a bez ťažkostí.

Peter Kostelník, kúpa byt Užhorodská

 

" Dakujem panovi Bognarovi za komplexny servis pri predaji bytu. Bol som velmi spokojny s jeho    sluzbami a servisom RK a odporucam spolahnut sa na profesionalne sluzby aj ostatnym klientom.

Dušan Čellár, predaj byt Kuzmanyho

 

Rada by som sa poďakovala maklérovi Ing. Róbertovi Bognárovi za profesionálny predaj môjho bytu na Kežmarskej ulici, ktorý predal počas mojej fyzickej neprítomnosti, kedže žijem v zahraničí. Kontakt som na neho dostala od syna, keďže sa osobne poznali a po dlhom čase sa náhodou stretli. Aj keď nič nie je náhoda. Tak to malo byť. Denne sme komunikovali, či cez sms, alebo mailom, jeho profesionálny a ľudský prístup bol vždy na prvom mieste. Ponúkal aj riešenia, ktoré málo maklérov urobí. Všetko prebehlo veľmi rýchlo a bez problémov. Bola som veľmi spokojná a vrelo odporúčam každému, kto hľadá byt, dom, či chatu, alebo predáva. Je to veľmi šikovný mladý muž, plný elánu a entuziazmu. Prajem veľa úspechov a stále úsmev na tvári :-) .

Haľková, predaj 3 izb.byt Kežmarská

 

Dobrý deň,radi by sme sa poďakovali za profesionálny prístup Rk Partners real, s.r.o,konkrétne p.Gažimu,ktorý nám veľmi pomohol pri hľadaní a sprostredkovaní RD.Ďakujeme mu za profesionálny prístup,rýchle jednanie, ochotu,srdečnosť,trpezlivosť, otvorený prístup a férové jednanie,že sa nám venoval aj mimo prac. doby, keď bolo treba a pomohol bez problémov. Ak budete mať takýchto pracovníkov, vaša realitka bude na špičkovej úrovni.Vrelo odporúčam každému-môžte sa presvedčiť-nebudete ľutovať.Srdečná vďaka p. Gaži,vaša pomoc bola pre nás neoceniteľná.Prajem vám s celou rodinou veľa prac.úspechov!

r.Királyová,predaj dom Ozorovce

 

" Pri predaji bytu som bol s realitnou kanceláriou veľmi spokojný, hlavne s ústretovým prístupom p. Bognára.
Odporúčam ich služby aj kvôli autorizovanému advokátovi, celý prevod nehnuteľnosti je pod jeho dohľadom.
Ďakujem a prajem ešte veľa spokoných klientov.

p.Priščák , predaj 4 izb.byt Haviarska

 

" p. Robert Bodnár mi veľmi pomohol. Mozem len odporúčať - promtnosť a profesionalita a hlavne velmi ludsky pristup ,ktorý v dnešnom svete trošku chýba - preto si ho velmi vážim :)

p.Vojtková, prenájom 1 izb.bytu

 

" Touto cestou sa chcem poďakovať Vašej RK konkrétne p. ing. Uzíkovi a p. Gažimu, ktorý sprostredkoval a zrealizoval predaj mojej nehnuteľnosti - bytu v lokalite Nad jazerom v KE, v prvom rade za profesionálny prístup,poradenstvo a akčné konanie. Ďakujem

JUDr. Jozef Polák, predaj 3 izb. byt Uralská

 

Dobrý deň.Touto cestou sa chcem poďakovať celému tímu RK Partners real, za profesionálny a velmi seriózny prístup pri kúpe pozemku v Kostoľanoch nad Hornádom.Prajem Vám veľa pracovný úspechov a spokojných klientov.

Lucia Frajkorová, kúpa pozemok Kostolany

 

" Aj touto cestou sa chcem poďakovať p.Gažimu za sprostredkovanie predaja nášho bytu, za jeho profesionálnu prácu, nájdenie vhodného partnera na odkúpenie nášho bytu a perfektné načasovanie a zrealizovanie úkonov pri predaji a kúpe nehnuteľnosti. Najviac si vážim toho, že po obchodnej transakcii som spokojný nielen ja, ako predávajúci, ale aj kupujúci. Keď je takáto spokojnosť s obchodom, je to dobrý obchod a za to chcem ešte raz poďakovať p. Gažimu. Ak by sa ma niekto pýtal, doporučujem pri obchodnej transakcii s nehnuteľnosťami obrátiť sa na RK Partnersreal s r. o.

Novotný Karol, predaj 3 izbový byt Petzvalova

 

Vyjadrujem maximálnu spokojnosť s prácou RK Partnersreal. Ich prístup pri realizácii kúpno-predajných zmlúv je vysoko profesionálny, dynamický.Ďakujem p.Gažimu za rýchle a ústretové jednanie bez zbytočných prieťahov,odborné konzultácie a ľudský prístup.

Mgr K.Maďarová, predaj 4 izbový byt Nešporova

 

" Ďakujem za spoluprácu.....Chcela by som sa touto cestou poďakovať za spoluprácu pri predaji jednoizbového bytu v Košiciach na ulici Bukovecká 2.

Spolupracovala som s pánom Bognárom, ktorý svojim profesionálnym  a zároveň ľudským prístupom výrazne prispelk úspešnému priebehu

celého obchodu. Bola som  veľmi spokojná, preto pri obchodovaní s nehnuteľnosťami úprimne doporučujem  spoluprácu s pánom Ing. Bognárom.

Jana Kornajová, predaj 1 izb.byt Bukovecká 2

 

Pánovi Bognárovi chcem poďakovať za všetko čo pre mňa urobil, bez jeho pomoci by som to nedokázala. Mala som možnosť stretnúť aj iných predajcov, no tí mu nesiahali ani po päty. Dá sa len poďakovať, ale toto je viac ako len poďakovanie, ja ako človek nikdy nezabudnem na človeka, ktorý mi veľmi pomohol, bez jeho pomoci a ochoty by som ešte stále bývala v starom byte. Pán Bognár je veľmi spoľahlivý, k svojej práci pristupuje zodpovedne a má ľudský prístup s akým sa dnes u málokoho stretnete. Ďakujem mu z celého srdca, nech sa mu darí v práci, lebo je veľmi šikovný a vrelo odporúčam jeho služby každému kto premýšľa o predaji alebo kúpe nehnuteľnosti.

Mária Kosaruková, predaj 4-izbového bytu Benadova a kúpa 2-izbového bytu Helsinská

 

 Chceme sa vám za vaše profesionálne služby poďakovať.Prostredníctvom vašej kancelárie sme kúpili záhradu v Suchej doline. Máme z toho radosť. Pretože kúpa prebehla bez ťažkostíbudeme o vašom serioznom prístupe hovoriť aj našim známym.
Želáme vám veľa spokojných klientov aj v budúcom roku.

Monika a Vladimír Ružikovci​, kúpa pozemok Suchá Dolina

 

Chcela by som sa poďakovať pánovi Bognárovi za pomoc pri predaji bytu po zosnulom dedkovi.Práve ,keď sa človek nachádza v takých ťažkých situáciách vie veľmi oceniť pomoc,ktorá nám bola v plnej miere podaná formou rýchleho jednania,ústretovosti..Sme nadmieru spokojný s prístupom vášho realitného makléra,ktorý s citlivým ľudským prístupom riešil všetky záležitosti ohľadom predaja.Dá sa povedať,že sami sme s týmto predajom nemali takmer žiadnu starosť,všetko zvládol za nás a to  v naozaj rekordnom čase,aby sme mohli promtne vyrovnať aj pohľadávky po zosnulom.Navyše sme spoznali človeka,ktorého si dovoľujeme nazvať priateľom.Ešte raz srdečná vďaka Róbert.Prajeme veľa spokojných klientov.

rodina Rabatínová, predaj 1 izb.byt Letná

 

Týmto sa chcem poďakovať p. Gažimu, ktorý sprostredkoval predaj môjho bytu na Važeckej ulici v Košiciach. Vyjadrujem maximálnu spokojnosť s prístupom a jednaním a v prípade potreby sa v budúcnosti určite obrátim na jeho osobu. Prajem veľa úspechov.

Mgr. Buríková, predaj bytu Važecká

 

S manzelkou sme sa rozhodli ze investujeme do nehnutelnosti, ktoru po rekonstrukcii budeme prenajimat. Kedze zijeme v zahranici potrebovali sme schopneho cloveka ktory by nam pomohol s vyberom,kupou, formalitami  a naslednym prenajmom – s tym ze by sme prisli na Slovensko len podpisat dokumenty.  Som velmi rad ze som narazil na  Ing. Roberta Bognara. Pomohol nam s vyhladanim spravnej nehnutelnosti, a aj ked byt bol predavany inou realitkou postaral sa o uplne vsetky nalezitosti ktore boli potrebne. Hned ako sme dorazili zo zahranicia sme podpisali kupno-predajnu zmluvu a kedze vsetky nalezitosti boli panom Bognarom pripravene, cely predaj prebehol za 1 jediny den ! Musim povedat ze s takou rychlostou som sa este nestretol nie ze na Slovensku ale nikde v zahranici. Po rekonstrukcii sme sa s panom Bognarom skontaktovali znova, aby sme byt pripravili na prenajom – velmi ocenujem rady ako byt pripravit a aj nasledne profesionalne fotografie.Po uverejneni bytu na internet nam v  priebehu 2 dni  vyselektoval najomnikov pripravil prehliadku,urobil  odpocty medii a samozrejme pripravil znova vsetky potrebne  formality dohodol podpisy najomych zmluv a odovzdal za nas byt  najomnikom .  Neostava mi nic ine len vyzdvihnut jeho velmi profesionalny pristup, vystupovanie a schopnost dotiahnut veci do konca – je vidiet ze praca je aj jeho konickom. Uz teraz viem ze v buducnosti vyuzijem jeho sluzby znova a vrelo ho odporucam kazdemu mojmu znamemu.

Stano Kačmary, kúpa bytu a nasledný prenájom

 

Sme radi, ze sme vyuzili sluzby prave Vasej realitnej kancelarie. Pan Gazi velmi rychlo pochopil ake su nase ocakavania. Je velmi ochotny, rychly, ustretovy a naozaj sme citili z jeho pristupu ze "zakaznik je pan". A ked vznikli komplikacie, nedal sa odradit, ale hladal riesenie, ktore by vyhovovalo obom stranam. Sme presvedceni, ze sme obchod uzavreli len vdaka jeho pristupu, iniciative a schopnosti prisposobit sa. Ak budeme v buducnosti potrebovat sluzby realitneho maklera, urcite sa obratime na neho. 

Peter M., kupa pozemku Vyšné Opátske

 

Vážime si profesionalitu, angažovanosť, ochotu a ústretovosť Ing. Bognára Róberta pri kúpe rodinného domu a taktiež aj pri sprostredkovaní prenájmu bytu. Vrelo odporúčame.

D.Jaššová, kúpa dom Kostoľany, prenajom bytu Ťahanovce

 

 Dobrý deň,chcela by som poďakovať pánovi Andrejovi Ďuricovi za spoluprácu pri sprostredkovaní prenájmu bytu, predovšetkým za jeho vynikajúci, ľudský  a zároveň vysoko profesionálny prístup, čo je v dnešnej dobe veľmi vzácne.Teším sa na ďalšiu spoluprácu a odporúčam všetkým.

Hudáčková ,prenájom bytu

 

 Touto cestou by som sa rada poďakovala vašej realitke za kúpu bytu na Titogradskej 11, špeciálne p. Bognarovi, ktorý nás sprevádzal „celou cestou“ s max. profesionálnym prístupom. Ďakujeme za ľudsky  prístup ku klientovi za každých okolností. Určite vašu realitnú spoločnosť max odporúčame! 

Lešková, kúpa 1 izb.bytu Titogradská

 

 Dobry den, Chcem povedat jedno velke DAKUJEM panovi Duricovi. Vdaja jeho profesionalite a ochote sa mi podarilo predat byt velmi rychlo. Vsetky aktivity riadil aj vykonaval pan Durica. Ja ako predavajuci som sa len prizerala :) Byt som predavala mimo Kosic. Nebol s tym ziaden problem. Partnersreal ste pre mna TOPka :)

Ambrozova, predaj bytu Vranov nad Toplou

 

 Predával som 4 izbový byt pomocou vašej spoločnosti, konkrétnejšie pomocou pána Bognára a pani Romanovej.Veľmi si cením dynamičnosť, kreativitu, korektnosť, ochotu a príjemné jednanie, ktoré som pociťoval počas realizácie predaja.Ďakujem.

Molnár Štefan, predaj 4 izb.byt Kuzmanyho

 

 Ak chcete prejst kupou nehnutelnosti v papuckach tak Partnersreal je tou spravnou volbou.Dakujeme za profi realizaciu od vyberu nehnutelnosti vybavenie uveru az po samotne zmluvy....Partners real su moji bodyguardi vo svete realit...👍

Juraj Benko, kúpa 3 izb. byt Atenska

 

Dobry den,touto cestou chcem podakovat za promptny predaj mojej nehnutelnosti na Miskoveckej v Kosiciach. Odbornost, komunikacia a ochota maklera bola na vysokej urovni. Urcite ho odporucim aj mojmu okoliu.S pozdravom

Ryan Florian Nagypredaj Miskovecka 1.5 izb.byt

 

Dobrý deň.

Chcem sa poďakovať za perfektné a profesionálne služby Vašej realitnej kancelárii.Predával som byt na Lomnickej a následne kupoval byt na Miškoveckej ulici.

Obchod sme realizovali s p.Robom Bognárom,ktorému touto cestou veľmi pekne ďakujemza veľmi ľudský a profesionálny prístup ku klientovi a

taktiež za rýchlosť v akom krátkom čase sa uskutočnil predaj a kúpa /cca 1.mesiac/.Prajem Vám veľa úspechov vo vašej práci a najmä Robovi Bognárovi.

V budúcnosti viem na koho sa mám obrátiť a taktiež Vás budem odporúčať.

Maroš Pivarček, predaj bytu Lomnická,kúpa Miškovecká

 

Kúpa bytu je vážne rohodnutie.Pre mna bola dôležitá veľkosť bytu a lokalita.Pán Róbert Bognár mi ho našiel.Oceňujem jeho profesionálny prístup k práci,

spoľahlivosť a ochotu pomôcť a poradiť.

Andrej Danečko

 

" Pri predaji nášho bytu sme mali problémy až pokým sme sa neobrátili na pána Ďuricu. Veľmi ústretový príjemný a odborne zdatný maklér. Už od prvého stretnutia až po finále nám nesmierne pomohol. Nielen svojimi radami ako máme postupovať, ale aj optimizmom, čo nakoniec viedlo k úspešnému predaju bytu. Už pri samotnej rezervácii či predaji s nami jednal na vysokej odbornej úrovni a vždy vedel poradiť a pomôcť. Ďakujeme pánovi Ďuricovi a určite pri druhej takejto príležitosti sa obrátime naňho.

Sičáková, predaj byt Alzbetina

 

Maximálna spokojnosť s Parners real, expresne predaná nehnuteľnosť, skvelý tím šikovných ľudí, odporučam.

Petra Špilár, predaj 3 izb.byt Štefánikova

 

Dobrý večer, pán Bognár,chceli by sme sa Vám ešte raz poďakovať za Váš vysoko profesionálny prístup pri sprostredkovaní kúpy bytu, za to, že všetko prebehlo rýchlo a bez akýchkoľvek komplikácií. Takisto by sme sa chceli poďakovať aj p. Tillischovi za pomoc pri výbere a vybavení najvhodnejšieho spôsobu financovania. Zároveň by sme Vám chceli zaželať veľa úspechov vo Vašej práci a ešte mnoho spokojných klientov. 

S pozdravom rod. Nováková a Zuzana Solejová

 

Dobrý deň, chceli by sme vyjadriť poďakovanie pánovi Ing. Bognárovi za ochotu a profesionálny prístup pri realizovaní nájmu. 

S pozdravom Mgr Cholp

 

S priatelkou sme si kupovali nas prvy byt, takze sme nemali ziadne skusenosti. Teraz mozem povedat, ze ist cez Partnersreal sa vyplatilo. Vo svojom odbore sa fakt vyznaju, vedia co robit, aby bol kazdy spokojny a obchod prebehol co najrychlejsie a bez problemou. Ocenujem priatelsky a profesionalny pristup. Touto cestou sa chcem teda podakovat za spolupracu p. Gažimu a jeho kolegom. Fakt odporucam :)

Štefan Bánóczi

 

Ďakujem za profesionálny prístup šitý na mieru zákazníka. So všetkými ponúkanými službami som bola nadmieru spokojná.
Adriana

Adriana Krupová

 

Vďaka p. Gažimu za spoluprácu a plynulý priebeh predaja domu. Osobitne by som vyzdvihol skutočnosť, že čo bolo dohodnuté na začiatku spolupráce, platilo až do úspešného zavŕšenia predaja.

Ivan Tury - predaj dom Moravská

 

" Chcel som sa vám poďakovať aj touto cestou. Vďaka vašemu profesionálnemu prístupu a práce s ludmi aj nám ste pomohol k predaju nášho bytu čo skvalitnilo náš terajší život. Ešte raz velke ďakujem,.a želám veľa úspechov a podobných hodnoteni. Ste úžasny človek. Pekný deň.    

Ján Tomašovský​ - predaj 3 izb.byt Janošiková

 

" Dobrý deň.Vaša realitná kancelária mi bola odporučená mojim známym p.Šoltésom.Vyjadrujem veľkú,ozaj veľkú spokojnosť s vašimi službami.Bolo to rýchle,seriózne,bez zbytočných komplikácií a prieťahov.Vrelo odporúčam vaše služby.Menovite by som chcela poďakovať vášmu pracovníkovi p.Vladimírovi Gažimu. Bolo zrejmé,že má svoju prácu rád a hlavne rozumie svojej práci.

Ďakujem vám za profesionalitu a za vašu pomoc.S pozdravom: 

Alena Vrancová - predaj bytu Michalovská

 

" Chceli by sme poďakovať p. Gažimu za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Spolupracovali sme s ním pri troch predajoch a oceňujeme jeho profesionalitu, nasadenie a šikovnosť. To, čo sa iným RK nepodarilo za týždne az mesiace, jemu sa podarilo v priebehu pár dní. Určite ho budeme kontaktovať aj v budúcnosti a vrelo odporúčame ďalej.

Adriana a Juraj V.​

 

" K pánovi Gažimu som sa dostal na odporúčanie od môjho známeho. Hľadal som nehnutelnosť, na kúpu a následný prenájom. S jeho prístupom som bol veľmi spokojný a takisto aj otvorenou priamou komunikáciou. Pri jeho práci je vidieť, že realitám sa venuje už dlhšie obdobie. Ak potrebujete poradiť ohľadne nehnutelností určite ho odporúčam kontaktovať.

Štefan Mačák - ProSight Slovensko a.s.  

 

" Malé poďakovanie za bezproblémovú spoluprácu p.Bognár.Som rád,že som pri kúpe a pri predaji nehnutelnosti natrafil na človeka, ktorý mi vyvrátil všetky zlé mýty o realitných makléroch.Velmi ústretovo a ochotne ste mi vyšiel v ústrety ked bolo treba, vybavil všetko potrebné.Vecné a rýchle jednanie - žiadne zbytočné "omáčky".Podakovanie aj celému kolektívu Partners Real.

A.H - kúpa 3 izbového bytu Čínska, predaj garzonka Magurská

 

" Dobrý deň,touto cestou by som sa chcela poďakovať vašej realitnej kancelárii a to hlavne pánovi Bognárovi, ktorý mi pri dlhom hľadaní môjho vysnívaného bytu veľmi pomohol. Chcela by som mu poďakovať a zároveň vyzdvihnúť jeho profesionalitu, férové jednanie a srdečnosť. O celú kúpu bytu a všetky náležitosti sa bez problémov postaral a s ochotou vysvetlil všetko čo bolo treba. V dnešnej dobe je takých maklérov málo, ktorým záleží viac na spokojnosti klientov ako na vlastnom zisku. Veľmi si ho cením ako človeka a je príkladom toho, ako má vyzerať práca s ľuďmi. Ešte raz Vám ďakujem za to, s akou láskou robíte svoju prácu a prajem Vám, aby sa Vám len darilo lebo si to zaslúžite. Určite odporúčam.

Tillischová I., kúpa 3 izb. bytu Turgenevova

 

Dobrý deň,dovoľte aby sme vyjadrili úprimnú spokojnosť so službami Vášho realitného makléra Ing. Róberta Bognára, pri kúpe bytu na Mäsiarskej. Vysoko oceňujeme jeho profesionalitu a efektivitu jednania. Tak isto oceňujeme aj prístup Vášho právneho zástupcu.
Radi využijeme Vaše služby aj v budúcnosti. Veľa úspešných obchodov želá

rodina Miroššayova

 

" Servis, vystupovanie a hlavne pristup na skvelej urovni. Aj ked miestami nebolo lahke jednat s predavajucimi, p.Andrej Durica robil vsetko co mohol, ba miestami aj viac. Snazil sa zistit a spoznat co konkretne potrebujem a vybrat z ponuky to najlepsie...predostriet to realne bez zahmlievania a pomoct urobit co najvyhodnejsie rozhodnutie pre mna ako klienta a nielen uskutocnit predaj. V tomto pripade nebola komunikacia s maklerom pritazov, ba naopak skor spestrenim a neskutocnym ulahcenim kedze som sa na p. Duricu mohol maximalne spolahnut.

kúpa bytu Palárikova , Daniel H.

 

" Dobrý deň,

so službami Vašej realitnej kancelárie, ako aj s prístupom ku klientom som bola ako kupujúca spokojná. Prajem Vám veľa ďalších pekných nehnuteľností a veľa solventných a bezproblémových záujemcov.

S pozdravom JUDr Kučerová

 

Dobrý deň, chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať hlavne pánovi Gažimu a pánovi Tillischovi za spoluprácu a profesionálny prístup pri kúpe
pozemku. Presne takto by mala fungovať realitná kancelária, ktorej úlohou je previesť klienta celým procesom bez zbytočných stresov, s kvalitným
právnym servisom, príjemným prístupom, ochotou kedykoľvek komunikovať a zodpovedať klientove otázky. Oceňujem predovšetkým Váš korektný a ľudský
prístup, ale zároveň vysokú profesionalitu. Viem na koho sa obrátim v prípade potreby aj v budúcnosti.

Ďakujem a želám veľa úspechov Peľová

 

Chceli by sme sa vam podakovat za vas profesionalny pristup  pri predaji bytu ,boli sme spokojni  a aj v buducnosti  sa obratime na  RK Partnersreal.

S pozdravom Svec ,Svecova

 

Rád by som poďakoval pánovi Vladimírovi Gažimu a aj celému tímu Partners Real za pomoc a profesionálny prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Oceňujem korektné a otvorené jednanie pána Gažiho.Vďaka jeho pomoci kúpa nehnuteľnosti nebola takým veľkýmstrašiakom ako by sa mohlo zdať na prvý pohľad. Taktiež by som rád
spomenul fakt, že podpis zmluvy sa uskutočnil za prítomnostiprávnika priamo v realitnej kancelárii, a preto proces predaja a odovzdania prebehol
veľmi rýchlo a jednoducho.

Kuchta J.

 

Dobry vecer. Este v maji tohto roku sme prostredníctvom vas kupovali 4 izbový byt na Kalinovskej. Preslo uz niekolko mesiacov, kupa, prerabanie, zariadovanie a same navstevy. Mam pocit ze az teraz si mozeme oddychnut a napisat vam, ze sme boli velmi spokojni s vasou pracou a pristupom. Dakujeme sa ochotu, trpezlivost a vasu profesionalitu. Vase sluzby odporucame dalej. 

r.Fabova

 

Dobrý deň, týmto ďakujem p. Gažimu za odborný prístup a očakávaný výsledok. Napriek tomu, že som riešila predaj nehnuteľnosti na diaľku, nepocítila som žiadne nedostatky, práve naopak, p. Gaži pristupoval k celému predaju veľmi zodpovedne a zabezpečil požadované komplexné riešenie. Prajem veľa spokojných klientov a určite môžem Vaše služby len odporučiť.

S pozdravom Dolíhalová, spokojná klientka

 

Touto cestou sa chcem poďakovať p.gažimu za vysoko profesionálny prístup, ale predovšetkým za ľudský prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Hladali sme s manželom nové bývanie a behom štyroch mesiacov sme natrafili na roznych realitných maklérov a boli sme dosť sklamaný ich prístupom.Pán Gaži nemal s ničím problém, všetko nám vysvetlil, ukázal a bol ochotný sa mi venovať kedykoľvek som mu zavolala.Celý predaj a preberanie prebehlo bez komplikácii so všetkými náležitostami, ktoré k tomupatria.Nieto slov ktorými by sa dala vyjadriť naša vďačnosť za krásny domček v Kavečanoch.Ešte raz Ďakukjem.Určite odporúčam využit služby PARTNERS REAL s.r.o.

Dragunová, kupa dom Kavečany

Obrázkové menu

SLUŽBY

FINANČNÉ PORADENSTVO Sieť našich špecialistov na zabezpečenie financovania kúpy či rekonštrukcie nehnuteľnosti je vám vždy k dispozícii. Spolupracujeme s nezávislými odborníkmi, ktorí vám pomôžu nájsť najvýhodnejšie riešenie na realizáciu vašich snov. Naši klienti nepoznajú pojmy ako nevýhodný hypotekárny úver alebo vysoké poplatky. Štandardne poskytované hypotekárne úvery možno použiť najmä na kúpu bytu, rodinného domu, pozemku či nehnuteľnosti na oddych. Každá banka a každá poskytnutá hypotéka majú však svoje špecifiká, ktoré plnohodnotne poznajú len odborníci. Nechajte si preto poradiť pri vhodnom výbere hypotekárneho úveru. Pomôžeme vám nájsť takú hypotéku, ktorá bude ideálnym riešením financovania vašich potrieb. Okrem hypotekárneho špecialistu vám rád pomôže aj náš poistný maklér. Navrhneme vám optimálne poistenie vašej novej nehnuteľnosti tak, aby ste mohli spávať pokojne a bez obáv. Plánujete prenajímať byt či dom? Špecialisti v oblasti daní a účtovníctva vás zorientujú v tejto problematike a poskytnú vám všetky informácie. Ihneď sa zaoberáme akýmikoľvek vašimi pochybnosťami o technickom stave bytu či domu alebo právnymi nejasnosťami a rôznymi závadami. Vzniknutý problém ihneď vyriešime. Disponujeme rozsiahlou databázou špecialistov, ktorí nám pomáhajú ochrániť vás pred akýmkoľvek problémom spojeným s nákupom či predajom nehnuteľnosti. Na Partners Real sa môžete obrátiť aj po realizácii obchodu. SÚDNI ZNALCI Pomáhajú nám oceňovať nehnuteľnosti najmä pri hypotekárnych úveroch, ktoré klientom zabezpečujeme. V prípade, ak si nie ste istý trhovou cenou objektu, o ktorý máte záujem, náš maklér vám dohodne stretnutie s nezávislým znalcom, ktorý stanoví cenu objektu. STAVEBNÍ INŽINIERI, ARCHITEKTI, GEODETI V prípade akýchkoľvek pochybností o technickom stave nehnuteľnosti spolupracujeme s odborníkmi, ktorí vám prezradia podrobnosti o technickom stave bytu či bytového domu, aké laik nemusí odhaliť. Rovnako vám zabezpečíme aj konzultáciu s architektom či geodetom. REKONŠTRUKČNÉ PRÁCE Radi vám pomôžeme s výberom odborníkov, ktorí vám poskytnú plnohodnotné služby pri rekonštrukcii vášho nového bývania.  
viac

NAŠE BENEFITY

NAŠE BENEFITY Kúpa, predaj a prenájom nehnuteľností sú hlavným zameraním činnosti realitnej kancelárie Partners Real. Radi vám pomôžeme s výberom vhodnej nehnuteľnosti na bývanie, podnikanie či chvíle relaxu. Pomôžeme Vám splniť vaše sny o bývaní. Individuálny a flexibilný prístup Našou snahou je docieliť maximálnu spokojnosť predávajúceho aj kupujúceho. Vynakladáme maximálne úsilie, aby každý náš klient problém s kúpou či predajom vyriešil čo najskôr. Klientom nikdy nezatajujeme žiadne dôležité skutočnosti, ktoré by mohli mať vplyv na ich finálne rozhodnutie o kúpe či predaji. Naši realitní makléri vyhovejú aj tým najnáročnejším a neobvyklým požiadavkám pri sprostredkovaní kúpy a predaja nehnuteľnosti. Profesionálny realitný servis V nehnuteľnostiach sme odborníci s dlhoročnou praxou. Každú nehnuteľnosť ohodnotíme aktuálnou a reálnou trhovou cenou, vysvetlíme vám všetky pozitíva a negatíva. Len vy sa následne rozhodnete, či vami vybratý objekt zodpovedá vašim predstavám. Rozsiahle databázy Disponujeme rozsiahlou databázou nehnuteľností – bytov, domov, chát, pozemkov, kancelárií, podnikateľských priestorov, hál, polyfunkčných objektov. Ale aj širokou databázou záujemcov, ktorých oslovujeme podľa nimi zvolených kritérií o daný typ nehnuteľnosti. Nulové poplatky V Partners Real uhradíme za vás všetky administratívne poplatky – notárske poplatky, poplatok za prevod nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, poplatky za výpisy z katastra nehnuteľností. Pri kúpe, predaji, prenájme či akomkoľvek inom prevode nehnuteľnosti prostredníctvom našej realitnej kancelárie, poskytujeme zdarma: - prípravu a vypracovanie zmlúv súvisiacich s prevodom alebo užívaním predmetnej nehnuteľnosti (kúpna zmluva, nájomná zmluva, darovacia zmluva, zmluva o budúcej zmluve), - návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, - overenie, či na nehnuteľnosti nie je nežiadaná ťarcha (napríklad záložné právo či vecné bremeno), - asistenciu na katastrálnom úrade, notárskom úrade alebo u správcu nehnuteľnosti, - skladanie zálohy a vyplatenie kúpnej ceny (notársku úschovu – notár nevyplatí peniaze predávajúcemu dovtedy, kým nebude nový vlastník figurovať na liste vlastníctva, ale po dohode klientov je možné zložiť zálohu aj v priestoroch našej kancelárie a uschovať ju až po dobu prevodu nehnuteľnosti). Inzercia zdarma Či kupujete, predávate alebo prenajímate nehnuteľnosť, budeme ju pre vás zdarma inzerovať cez najväčšie realitné portály na Slovensku. Právna istota a právny servis Mnoho ľudí kupuje a predáva nehnuteľnosť len raz v živote. Preto je dôležité vedieť, že kvalitný právny servis a čo najväčší pocit právnej istoty klientov je základným pilierom úspešného a bezproblémového obchodu s nehnuteľnosťou. Realitná kancelária Partners Real úzko spolupracuje s renomovanou advokátskou kanceláriou JUDr. Milana Kuzmu v Košiciach. Naši realitní makléri pri všetkých obchodoch konzultujú všetky právne záležitosti s odborníkmi, ktorí sú pre našich klientov garanciou korektných zmluvných podmienok. 
viac

REFERENCIE

Našou odmenou je, keď sa od nových klientov dozvieme, že nás kontaktovali na základe odporúčania svojich známych, ktorí boli so službami našej realitnej kancelárie spokojní. Partners Real vám ďakuje za prejavenú dôveru. " Uvítal som, že v realitnej kancelárii Partners real, s.r.o. pracuje môj známy Ing. Uzík, čo som využil k predaju svojho pozemku na Pereši. S ním som sa okrem iného radil aj o stanovení výšky predajnej ceny a strategie predaja.Obchod prebehol rýchlo a bez problémov.Vrelo odporúčam. Peter Juhás " Vďaka Vašej RK sa mi podarilo predať murovanú chatu na Ružíne v čo som už nedúfal.Nevedel som ju predať pol roka a Vám p.Uzík sa to podarilo za 3 týždne.Ešte raz ďakujem. Gabriel G. " Zároveň by som Vám touto cestou chcela poďakovať za spoluprácu pri kúpe bytu, za Vašu ochotu,prístup a profesionalitu.Prajem Vám veľa spokojných kllientov. Zuzana P.,kúpa byt Humenská " Dlhší čas som zháňal 3izb.byt v širšom centre,prešiel som ponuky od viacerých real.kancelárií,avšak prístup maklérov mi pripadal málo profesionálny a všedný.P.Ing Uzík ma vzal na obhliadku bytu,stačilo mi podanie jeho ruky,jeho sprievodne slová,prontné reakcie a hned som vedel s kým mám tu česť.Pre byt som sa rozhodol prakticky okamžite.Celý servis prebehol behom týždna,s čím som bol nadmieru spokojní.Pán Uzík je PAN PROFESIONAL,svoju prácu vykonava svedomito,nadčasovo a nenecháva nič na náhodu,v jeho obchode nevedomosť,náhoda,risk nemá miesto.Vrelo odporúčam. p.Bernath,Dopastav s.r.o.,kúpa byt Vojenská 5 " Chcem sa poďakovať, aj touto cestou Ing. Uzíkovi za vysoko profesionálny a časovo rýchle zvládnutý obchod pri predaji a súčasne kúpe nehnuteľnosti. Oceňujem predovšetkým jeho korektný a ľudský prístup ku klientovi za každých okolností, jeho bravúrne komunikačné zručnosti a skvelú obchodnú stratégiu. Určite odporúčam využiť služby Partners Real,s.r.o. Mgr.Kolaciová,predaj Muškatová,kúpa Považská " Ďakujem Ing. Uzíkovi za rýchle a profesionálne služby. Pri našom stretnutí som opísal parametre bytu o aký mám záujem a že nemám čas chodiť po bytoch pre pracovnú vyťaženosť a hneď prvý ktorý sme boli spolu pozrieť mi vyhovoval.Presne pochopil čo zháňam a nevláčil ma po bytoch. Odporúčam každému. Bc.Alexander Gulovič,bar manager Retro Cult Club " Dakujem velmi pekne panovi Uzikovi a Gazimu z realitnej kancelarie Partnersreal za expresny predaj pozemku bez nutnosti robit ustupky na cene. Ich praca bola rychla a v kazdej faze predaja som bol informovany o dalsich potrebnych krokoch. Po skusenostiach s inymi realitkami sa v buducnosti budem obracat len na nich. Dakujem. Mgr. Scholz R., pozemok Barca " Chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za spoluprácu a profesionálny prístup pri hľadaní a kúpe bytu podľa mojich predstáv. Presne takto by mala fungovať realitná kancelária, ktorej úlohou je previesť klienta celým procesom bez zbytočných stresov, s kvalitným právnym servisom, príjemným prístupom, ochotou kedykoľvek komunikovať a zodpovedať klientove otázky. Viem, na koho sa v budúcnosti v prípade potreby obrátiť. Prajem veľa úspechov :) Mgr.Mamrillová , kúpa,3 izbový byt Lomená " Chcem sa veľmi pekne poďakovať aj v mene mojich rodičov Vašej RK ale hlavne pánovi Gažimu za spoluprácu pri kúpe bytu pre mojich rodičov a za rýchle vybavenie všetkých náležitostí okolo predaja,vysokú profesionalitu a prístup.Ďakujem a želám veľa úspechov. Karin S. , kúpa,3 izbový byt Lomená " Perfektny pristup. Velmi rychlo najdeny idealny byt, presne podla mojich poziadaviek - nechodil som zbytocne po obhiadkach. Vdaka dobrym radam od p. Gaziho, vsetko prebehlo bez problemov. Odporucam sluzby tejto RK. Vladimír H,kúpa 3 izb.byt Zombova " S manželkou sme sa rozhodli pre kúpu bytu ale z prístupu realitných maklérov sme boli priam až zúfalí. Až pán Gaži svojím prístupom a trpezlivosťou zmenil náš názor. I v komplikovanejšej situácii nám dopomohli ku kúpe bytu a sme veľmi spokojní. Určite odporúčame služby tejto RK. StanislavKrajňak,kúpa 1 izb.byt Jesenná " Kúpa bytu nie je maličkosť, a ja by som sa chcela veľmi poďakovať Vašej realitnej kancelárii za profesionálny prístup ktorý ste počas celej spolupráce prezentovali. Ale najviac by som sa chcela poďakovať pánovi Gažimu, ktorý bol neskutočne trpezlivý a dvíhal telefón aj o desiatej.... :) Bola som úplne prekvapená ako rýchlo a bez problémov boli všetko schopní vyriešiť a som vážne rada že moja prvá skúsenosť na tomto poli dopadla tak pozitívne. Ešte raz ďakujem :) Ing.Konečná, kúpa byt Jazmínová " Chcem sa poďakovať p. Gažimu za profesionálny, ale hlavne ľudský prístup pri kúpe môjho bytu. Celý predaj a preberanie bytu prebehlo bez komplikácií so všetkými náležitosťami, ktoré k tomu patria. Nemusíte sa báť opýtať na žiadnu otázku, pretože na každú dostanete odpoveď a vysvetlenie, čo je pri kúpe nehnuteľnosti to najpodstatnejšie.Všetky slová sú však zbytočné. Viete, dobrá realitná kancelária zamestnáva dobrých maklérov a p. Gaži patrí medzi dobrých maklérov. Ak váhate, tak neváhajte a využite jeho služby. Ešte raz ĎAKUJEM. Martin O., kúpa byt Stierová " Dobrý den, chceme sa podakovat p.Gazimu za skvelú spoluprácu pri predaji bytu. Predaj bytu prebehol velmi rýchlo vdaka profesionálnemu prístupu na úradoch, v banke a samozrejme voči nám. A tá rýchlosť pri vybavovaní na katastri nemala chybu...vrelo dakujeme!!! Aj zmluvy boli v poriadku, co nás presvedčilo o kvalite ich práce. Dakujeme a vrelo odporúčame. Silvia Kolesárová, predaj bytu Stierová " Po dlhom hladani a spolupracach s nie prilis spolahlivymi a doveryhodnymi maklermi sme natrafili na pana Gaziho. Myslim, ze sluzby tejto realitnej kancelarie su na urovni, co sme mali potvrdene aj z inych zdrojov. V casovej tiesni sme teda boli schopni dospiet ku kupe vlastnej nehnutelnosti. Dakujeme Molčanová, kúpa 3 izb byt Hemerková " Dobrý deň,chceli by sme sa veľmi pekne podakovať p.Gažimu, za výbornu spoluprácu pri predaji bytu.Tak,ako sme najprv mali obavy z predaja cez realitnu kanceláriu,tak môžem so spokojnosťou odporučiť tuto realitnu kancelariu Partnersreal.Vdaka p.Gažimu,jeho profesionálnemu prístupu,všetko prebiehalo v poriadku,či už na úradoch v banke,na katastri i pri preberaní bytu.Dakujeme veľmi pekne aj za ľudsky prístup,tým, že nie sme Košičania,vedel všetko sklbiť tak aby aj časovo to bolo ok.Prajeme jemu,aj celému týmu ešte veľa záujemcov o ich flexibylne a promtne služby. Mgr.Šoltýsová Jana , predaj byt Jesenná " Vdaka mládencom z RK sa podarilo predať môj jednoizbak na Tatranskej v expresnom čase,za den. Klobuk dole,ako sa s tým popasovali. p.Kiss , predaj byt Tatranská " So snúbenicou sme sa rozhodli kúpiť si vlastný byt. V nedeľu 18. októbra 2015 sme sa boli pozrieť na pár bytov a do oka nám padol hneď druhý v poradí. Okamžite po obhliadke som realitnému maklérovi, pánovi Bognárovi, povedal môj dojem a tiež predstavu o cene. Pán Bognár bol veľmi ústretový a dal mi slovo, že urobí maximum preto, aby sa moja predstava zrelaizovala a preberie to s predávajúcim bytu. O niekoľko hodín na to, hneď ráno v pondelok volal, že predávajúci súhlasí s mojim návrhom. Hneď na ďalší deň ráno sme už podpísali rezervačnú zmluvu a do stanoveného termínu vybavili všetky potrebné náležitosti okolo kúpy, financovania, administratívy a tiež rôznych drobných, ale dôležitých vecí, ktoré vás ako zákazníka nenapadnú. Oceňujem veľmi profesionálny, férový a transparentný prístup a veľkú vytrvalosť pána Bognára, aby sa všetky úrady a papierovačky stihli dokončiť do dohodnutého termínu a nakoniec boli všetky strany nadmieru spokojné. Pána Bognára si vážim a verím tomu, že ktokoľvek iný na jeho mieste, s menšou vytrvalosťou, by to nedokázal dotiahnuť do úspešného konca a preto som rád, že som natrafil naňho. Želám jemu i celej realitnej kancelárii veľa úspechov a mnoho takých spokojných klientov ako sme boli ja a druhá strana (predávajúci). Odporúčam. V prípade otázok a overenia mojich slov ma neváhajte kontaktovať. Ing. Jozef Antol, Kúpa plne-zrekonštruovaného a nadštandardne vybaveného bytu v Košiciach " S manželkou sme predávali byt na Ťahanovciach. Týmto ďakujem Ing.Róbertovi Bognárovi za pomoc s predajom. Veľmi profesionálny prístup, milý a úctivý. Žiadny nátlak na klienta, ako od iných maklérov k podpisu exkluzivity!!! Všetko sám vybavil, poriešil, dohodol čo nám vyhovovalo nakoľko sme pracovne vyťažení. Vrelo odporúčam a zároveň veľmi pekne ďakujem. Erik Vencel , predaj byt Berlínska " Vážim si ľudí pre ktorých je ústna dohoda ako písomná zmluva. Čo bolo povedané, bolo aj splnené. Ing.Marcel Begala " Rozhodol som sa kupiť si vlastný byt a osamostatniť sa. Oslovil ma moj kamarát p. Bognár, že pracuje v realitke a že mi so všetkými vybavovačkami pomôže. Nakoľko sa nevyznám v tejto oblasti, súhlasil som a dohodli sme sa že mi ukáže zopár bytov a ja si spomedzi nich vyberiem. Jeho prístup a prácu hodnotím veľmi pozitívne, pretože hneď prvý byt, ktorý mi ukázal, bol presne podľa mojich predstáv aj čo sa týka ceny, lokality, vybavenia bytu, proste som hľadal presne tento byt a on mi ho ukázal ako prvý, Hneď na prvý krát presne pochopil čo hľadám, nevláčil ma po zbytočných obhliadkach. Ihneď po obhliadke bytu som zložil zálohu a začal riešiť hypotéku. Všetko prebehlo veľmi promtne a rýchlo, začo som vďačný p. Bognárovi a tiež celému tímu PARTNERSREAL za skvelú službu a pomoc pri kúpe mojho bytu. Vrelo odporúčam služby tejto RK každému, kto nemá čas a nervy na všetky papierovačky spojené s kúpou bytu a PARTNERSREAL prajem veľa takých spokojných klientov ako som ja. Erik Harčár, kupa 2 izb. byt Kalinovská " Touto cestou sa chcem poďakovať Vašej spoločnosti zastúpenej p. Bognárom za jeho preofesionálny prístup pri predaji nášho bytu na Furči. Jeho odborné znalosti, promptné riešenie návrhov, dochvíľnosť a ústretovosť nás milo prekvapili. Človek na svojom mieste. Ďakujeme. Peter Horňanský,byt Furča, Kallinovská " Touto cestou by som sa chcel poďakovať maklérovi Ing. Róbertovi Bognárovi za profesionálny predaj môjho bytu na Zombovej,ktorý predal počas mojej fyzickej neprítomnosti, kedže pracujem v zahraníčí. Chcel by som vyzdvihnúť veľkú vytrvalosť p. Bognára, pretože celý predaj sme riešili cez internetovú komunikáciu,všetky detaily sme museli odkomunikovať cez email, za čo si zaslúžil môj obdiv. úplne všetko zariadil sám, všetky potrebné papiere a všetky úrady obehal úplne sám na základe splnomocnenia, ktoré som mu dal.V deň kedy som sa vrátil, už bolo všetko pripravené, stačilo len podpísať papiere. Všetko prebehlo veľmi rýchlo a bez akýchkoľvek problémov.Odporúčam služby p. Bognára každému, kto nemá čas riešiť všetky veci súvisiace s predajom bytu. Serióznosť, rýchlosť a kvalita tejto realitke nieje cudzia,pretože som to pocítil na vlastnej koži.Veľké ĎAKUJEM p. Bognárovi a PARTNERS REAL za pomoc pri predaji bytu a taktiež pri kúpe chaty v Kysaku. Štefan Fogmeg ,predaj byt Zombova, kupa chaty " Chcel by som sa podakovat p.Gazimu za jeho profesionalny pristup a ochotu pri kupe bytu. Pagačár, kúpa 1 izb.bytu " Váž. P. Ing. Bognár Róbert V mojom mene a mene mojich rodičov Vás pozdravujem,chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za spoluprácu , hlavne pružnosť, ústretovosť, flexibilitu, ochotu a trpezlivosť, čestnosť, určite Vás budem odporúčať aj ďalej, prajem Vám, aby sa Vám darilo v živote osobnom či pracovnom a myslím, že keď to človek robí s láskou tak to vidno a ľudia to cítia, ešte raz Vám ďakujem. S pozdravom Fľaková Fľaková,predaj 3 izb.byt Clementisova " Dobry den, chcel by som sa velmi pekne podakovat p. Bognarovi za vybornu spolupracu pri predaji bytu na Michalovskej ulici. Predaj bytu prebehol rychlo a bez komplikacii. Pan Bognar bol velmi mily, flexibilny, ustretovy a profesionalny a taktiez nebol ziaden problem v banke a na katastri. Este raz velmi pekne dakujem a prajem Vam aj celej realitnej kancelarii vela uspechov. Petrik ,predaj byt MIchalovská " Dobry den, chcela by som sa velmi pekne podakovat p. Bognarovi za vybornu spolupracu pri predaji bytu na Clementisovej ulici. Predaj bytu prebehol rychlo a bez komplikacii. Pan Bognar bol velmi mily, flexibilny, ustretovy a profesionalny, nebol ziaden na katastri. Este raz velmi pekne dakujem a prajem Vam aj celej realitnej kancelarii vela uspechov. Katarína Harangózoová " Dobry den, rada by som sa velmi pekne podakovala Ing. Robertovi Bognarovi za jeho profesionalny, promptny a pozitivny pristup k praci. Dostala som jeho vizitku od znameho s dotazom, ze "tento pan mi urcite najde byt do 2 tyzdnov". Nakoniec mi p. Bognar nasiel byt do 1 tyzdna podla mojich predstav. Pri obhliadkach bytov som dostala presne informacie, ktore som potrebovala ohladne bytu vediet. Podrobne mi vysvetlil aj postup, ktory nasleduje po vybere bytu a podpisani zmluvy. Zaroven mu chcem podakovat, ze bol pri kazdom jednom kroku aj po podpisani zmluvy a pri preberani bytu, aj ked to bolo ulohou inej realitnej kancelarie, ktora mala tento byt v ponuke. Urcite jeho kontakt posuniem dalej znamym, ktori hladaju alebo predavaju byt. Tento Pán by mohol byt vzorom pre ostatnych realitnych maklerov. Este raz velka vdaka za obrovsku pomoc. Kucová Lucia , 1 izb byt predaj Maurerova " Dobry den chcela by som sa podakovat p.Bognarovi za spolupracu a ochotu pri predaji bytu na Bukurestskej ulici pan Bognar bol velmi mily a ochotny urcite budem dalej odporucat rk Partners Real dakujem este raz Lenka K., 3 izb.byt predaj Bukureská " Dobrý deň, chceli by sme sa podakovať p.Bognárovi za spoluprácu pri predaji nášho bytu na furči. Aj ked sme ho predávali cez inú realitnú kanceláriu. Ktorá spolupracovala s p.Bognárom, veľmi milý a ochotný maklér. Profesionálny prístup atd, Odporúčam spoluprácu s ním, pri predaji akej koľvek nehnuteľnosti. S pozdravom Kortvély Kortvély,1 izb byt Maurerova predaj " Touto cestou by som sa chcela poďakovať maklérovi Ing. Róbertovi Bognárovi za profesionálny predaj môjho bytu na Jesennej ulici,ktorý predal počas mojej fyzickej neprítomnosti, kedže žijem v zahraničí. Chcela by som sa poďakovať za to, že byt sa predal za rekordný čas( čo som ani nedúfala ), a aj za to, že celý predaj sme riešili cez internetovú komunikáciu a cez moju sestru :) Všetko prebehlo veľmi rýchlo a bez problémov. Bola som veľmi spokojná. Ešte raz ĎAKUJEM :) :) Prajem veľa úspechov p. Bognárovi. Bodáková P., " Dobrý deň, rád by som sa poďakoval pánu Bognárovi za jeho prácu, ktorej výsledkom bola v mojom prípade kúpa vysnívaného bytu. Dostal som sa k nemu po odporúčaní mojich známych, ktorí už v minulosti využili jeho služby a boli spokojní. Už pri prvom kontakte som vedel, že je to ten správny človek, ktorému môžem zveriť moje požiadavky na nové bývanie. Jeho sľuby, že sa pokúsi urobiť maximum aj keď moje podmienky boli ťažké, neostali len slovami. Neúnavne hľadal ten najvhodnejší byt podľa mojich zadaných parametrov, bol so mnou v maximálnom kontakte, volal mi každú chvíľu, stále prichádzali nové e-maily s jeho ponukami. Chodiť s ním na obhliadky sa stalo príjemne stráveným časom, pretože okrem toho, že je to profesionál v tejto oblasti, je aj skvelým, ústretovým človekom, ktorý sa snaží do všetkého zahrnúť aj trošku ľudskosti. No a potom, keď sme konečne našli ten pravý, postaral sa aj o všetky papierovačky a zmluvy a zabezpečil najvýhodnejšie financovanie. Keby som mal toto všetko absolvovať sám bez pomoci Partners real, určite by som sa zbláznil! Namiesto toho môj pracovný aj osobný život mohol pokračovať ďalej, kým pán Ing. Bognár sa postaral o všetko ostatné. Ešte raz ďakujem p. Ing. Bognárovi a vrelo podávam referencie každému, kto sníva o predaji alebo kúpe bytu rýchlo a bez ťažkostí. Peter Kostelník, kúpa byt Užhorodská " Dakujem panovi Bognarovi za komplexny servis pri predaji bytu. Bol som velmi spokojny s jeho sluzbami a servisom RK a odporucam spolahnut sa na profesionalne sluzby aj ostatnym klientom. Dušan Čellár, predaj byt Kuzmanyho " Rada by som sa poďakovala maklérovi Ing. Róbertovi Bognárovi za profesionálny predaj môjho bytu na Kežmarskej ulici, ktorý predal počas mojej fyzickej neprítomnosti, kedže žijem v zahraničí. Kontakt som na neho dostala od syna, keďže sa osobne poznali a po dlhom čase sa náhodou stretli. Aj keď nič nie je náhoda. Tak to malo byť. Denne sme komunikovali, či cez sms, alebo mailom, jeho profesionálny a ľudský prístup bol vždy na prvom mieste. Ponúkal aj riešenia, ktoré málo maklérov urobí. Všetko prebehlo veľmi rýchlo a bez problémov. Bola som veľmi spokojná a vrelo odporúčam každému, kto hľadá byt, dom, či chatu, alebo predáva. Je to veľmi šikovný mladý muž, plný elánu a entuziazmu. Prajem veľa úspechov a stále úsmev na tvári :-) . Haľková, predaj 3 izb.byt Kežmarská " Dobrý deň,radi by sme sa poďakovali za profesionálny prístup Rk Partners real, s.r.o,konkrétne p.Gažimu,ktorý nám veľmi pomohol pri hľadaní a sprostredkovaní RD.Ďakujeme mu za profesionálny prístup,rýchle jednanie, ochotu,srdečnosť,trpezlivosť, otvorený prístup a férové jednanie,že sa nám venoval aj mimo prac. doby, keď bolo treba a pomohol bez problémov. Ak budete mať takýchto pracovníkov, vaša realitka bude na špičkovej úrovni.Vrelo odporúčam každému-môžte sa presvedčiť-nebudete ľutovať.Srdečná vďaka p. Gaži,vaša pomoc bola pre nás neoceniteľná.Prajem vám s celou rodinou veľa prac.úspechov! r.Királyová,predaj dom Ozorovce " Pri predaji bytu som bol s realitnou kanceláriou veľmi spokojný, hlavne s ústretovým prístupom p. Bognára. Odporúčam ich služby aj kvôli autorizovanému advokátovi, celý prevod nehnuteľnosti je pod jeho dohľadom. Ďakujem a prajem ešte veľa spokoných klientov. p.Priščák , predaj 4 izb.byt Haviarska " p. Robert Bodnár mi veľmi pomohol. Mozem len odporúčať - promtnosť a profesionalita a hlavne velmi ludsky pristup ,ktorý v dnešnom svete trošku chýba - preto si ho velmi vážim :) p.Vojtková, prenájom 1 izb.bytu " Touto cestou sa chcem poďakovať Vašej RK konkrétne p. ing. Uzíkovi a p. Gažimu, ktorý sprostredkoval a zrealizoval predaj mojej nehnuteľnosti - bytu v lokalite Nad jazerom v KE, v prvom rade za profesionálny prístup,poradenstvo a akčné konanie. Ďakujem JUDr. Jozef Polák, predaj 3 izb. byt Uralská " Dobrý deň.Touto cestou sa chcem poďakovať celému tímu RK Partners real, za profesionálny a velmi seriózny prístup pri kúpe pozemku v Kostoľanoch nad Hornádom.Prajem Vám veľa pracovný úspechov a spokojných klientov. Lucia Frajkorová, kúpa pozemok Kostolany 
viac

KARIÉRA

Obchodný zástupca Ak ste tvorivý, ambiciózny, s chuťou pracovať a realizovať svoje vízie a nápady, staňte sa aj vy súčasťou nášho pracovného tímu. Buďte pánom svojho času a regulujte si vlastný príjem. Ponúkaný plat (brutto): 900 – 2500 eur/mesiac (provízny systém) Termín nástupu: ihneď Druh pracovného pomeru: živnosť Rozsah pracovných úloh: - nábor nehnuteľností, práca s PC, - aktívne vyhľadávanie nových klientov na kúpu, predaj či prenájom, - vyhľadávanie investičných príležitostí, - prehliadky nehnuteľností s klientmi, - práca s databázou, - komunikácia s katastrálnym úradom, notármi, - pravidelné školenia, - starostlivosť o svojich klientov, naberanie nových klientov.  Pracovné benefity: - vysoký provízny systém odmeňovania,  - profesijné zaškolenie, - mobilný telefón aj na súkromné účely, - flexibilný pracovný čas, - príjemné pracovné prostredie, mladý kolektív, pravidelné firemné akcie.   Požadované vzdelanie: - stredoškolské s maturitou, - nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, - študent vysokej školy, - vysokoškolské I. stupňa, - vysokoškolské II. stupňa.   Jazykové znalosti: anglický jazyk – mierne pokročilý  nemecký jazyk – mierne pokročilý   Počítačové znalosti: Microsoft Outlook – pokročilý Microsoft Excel – pokročilý Microsoft Word – pokročilý Adobe Photoshop – základy Microsoft Windows – pokročilý Vodičský preukaz B Požadovaná prax 1 rok       Osobnostné predpoklady a zručnosti: - osobný automobil,  - komunikatívnosť, flexibilita, chuť do práce, - reprezentatívne vystupovanie, - zodpovednosť a cieľavedomosť, - znalosť Košíc a okolia, - orientácia na realitnom trhu (nie je podmienkou, ale výhodou). 
viac